• Laman Utama

Events Calendar

May,
2022
May, 2022
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
25 26 27 28 29 30 1 Sunday, 1 May 2022
2 Monday, 2 May 2022 3 Tuesday, 3 May 2022 4 Wednesday, 4 May 2022 5 Thursday, 5 May 2022 6 Friday, 6 May 2022 7 Saturday, 7 May 2022 8 Sunday, 8 May 2022
9 Monday, 9 May 2022 10 Tuesday, 10 May 2022 11 Wednesday, 11 May 2022 12 Thursday, 12 May 2022 13 Friday, 13 May 2022 14 Saturday, 14 May 2022 15 Sunday, 15 May 2022
16 Monday, 16 May 2022 17 Tuesday, 17 May 2022 18 Wednesday, 18 May 2022 19 Thursday, 19 May 2022 20 Friday, 20 May 2022 21 Saturday, 21 May 2022 22 Sunday, 22 May 2022
23 Monday, 23 May 2022 24 Tuesday, 24 May 2022 25 Wednesday, 25 May 2022 26 Thursday, 26 May 2022 27 Friday, 27 May 2022 28 Saturday, 28 May 2022 29 Sunday, 29 May 2022
30 Monday, 30 May 2022 31 Tuesday, 31 May 2022 1 2 3 4 5
Jabatan Agama Islam Perak akan mengadakan Program CSR HAMMAM sempena Pemukiman Y.A.B. Menteri Besar Perak Darul Ridzuan seperti ketetapan berikut :-

Tarikh : 17/5/017 (Rabu)
Masa : 8:00 pagi hingga 1.00 tengahari
Tempat : Masjid Kg Ara Panjang, Kuala Kangsar

Aktiviti : - Gotong royong membersihkan kawasan masjid
- Pertandingan mewarna kategori 6 tahun ke bawah
- Aktiviti kanak-kanak

Semua dijemput hadir.
Show events from all categories


Perak Islamic Department
Kompleks Islam Darul Ridzuan,Jln Panglima Bukit Gantang Wahab,30000 Ipoh, Perak
Tel: +(60) 05-2084800
Fax: +(60) 05-2555512
Email: jaipk[at]perak[dot]gov[dot]my

Best viewed with Mozilla Firefox and Google Chrome with 1024 x 768 resolution and above.
This website uses RESPONSIVE LAYOUT.

Lasted Update :Wednesday 03 August 2022.

Today 76

Yesterday 446

This Week 1741

This Month 6594

Total Visitors 16981038

Menu type not exists!
Test

sasasasasasasasa