• Laman Utama

Events Calendar

April,
2018
April, 2018
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
26 27 28 29 30 31 1 Sunday, 1 April 2018
2 Monday, 2 April 2018 3 Tuesday, 3 April 2018 4 Wednesday, 4 April 2018 5 Thursday, 5 April 2018 6 Friday, 6 April 2018 7 Saturday, 7 April 2018 8 Sunday, 8 April 2018
9 Monday, 9 April 2018 10 Tuesday, 10 April 2018 11 Wednesday, 11 April 2018 12 Thursday, 12 April 2018 13 Friday, 13 April 2018 14 Saturday, 14 April 2018 15 Sunday, 15 April 2018
16 Monday, 16 April 2018 17 Tuesday, 17 April 2018 18 Wednesday, 18 April 2018 19 Thursday, 19 April 2018 20 Friday, 20 April 2018 21 Saturday, 21 April 2018 22 Sunday, 22 April 2018
23 Monday, 23 April 2018 24 Tuesday, 24 April 2018 25 Wednesday, 25 April 2018 26 Thursday, 26 April 2018 27 Friday, 27 April 2018 28 Saturday, 28 April 2018 29 Sunday, 29 April 2018
30 Monday, 30 April 2018 1 2 3 4 5 6
Jabatan Agama Islam Perak akan mengadakan Program CSR HAMMAM sempena Pemukiman Y.A.B. Menteri Besar Perak Darul Ridzuan seperti ketetapan berikut :-

Tarikh : 17/5/017 (Rabu)
Masa : 8:00 pagi hingga 1.00 tengahari
Tempat : Masjid Kg Ara Panjang, Kuala Kangsar

Aktiviti : - Gotong royong membersihkan kawasan masjid
- Pertandingan mewarna kategori 6 tahun ke bawah
- Aktiviti kanak-kanak

Semua dijemput hadir.
Show events from all categories


Paparan terbaik melalui Mozilla Firefox dan Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768 ke atas.
Laman Web ini menggunakan SUSUN ATUR RESPONSIF.

Kemaskini Terakhir : Jumaat 25 November 2022.

Harini 183

Semalam 316

Minggu Ini 4235

Bulan Ini 17980

Jumlah Pelawat 17150483

Test

sasasasasasasasa