• Laman Utama

Events Calendar

September,
2017
September, 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
28 29 30 31 1 Friday, 1 September 2017 2 Saturday, 2 September 2017 3 Sunday, 3 September 2017
4 Monday, 4 September 2017 5 Tuesday, 5 September 2017 6 Wednesday, 6 September 2017 7 Thursday, 7 September 2017 8 Friday, 8 September 2017 9 Saturday, 9 September 2017 10 Sunday, 10 September 2017
11 Monday, 11 September 2017 12 Tuesday, 12 September 2017 13 Wednesday, 13 September 2017 14 Thursday, 14 September 2017 15 Friday, 15 September 2017 16 Saturday, 16 September 2017 17 Sunday, 17 September 2017
18 Monday, 18 September 2017 19 Tuesday, 19 September 2017 20 Wednesday, 20 September 2017 21 Thursday, 21 September 2017 22 Friday, 22 September 2017 23 Saturday, 23 September 2017 24 Sunday, 24 September 2017
25 Monday, 25 September 2017 26 Tuesday, 26 September 2017 27 Wednesday, 27 September 2017 28 Thursday, 28 September 2017 29 Friday, 29 September 2017 30 Saturday, 30 September 2017 1
Jabatan Agama Islam Perak akan mengadakan Program CSR HAMMAM sempena Pemukiman Y.A.B. Menteri Besar Perak Darul Ridzuan seperti ketetapan berikut :-

Tarikh : 17/5/017 (Rabu)
Masa : 8:00 pagi hingga 1.00 tengahari
Tempat : Masjid Kg Ara Panjang, Kuala Kangsar

Aktiviti : - Gotong royong membersihkan kawasan masjid
- Pertandingan mewarna kategori 6 tahun ke bawah
- Aktiviti kanak-kanak

Semua dijemput hadir.
Show events from all categories


Paparan terbaik melalui Mozilla Firefox dan Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768 ke atas.
Laman Web ini menggunakan SUSUN ATUR RESPONSIF.

Kemaskini Terakhir : Jumaat 02 Disember 2022.

Harini 296

Semalam 314

Minggu Ini 4445

Bulan Ini 2767

Jumlah Pelawat 17174967

Test

sasasasasasasasa