• Laman Utama

Events Calendar

May,
2017
May, 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 Monday, 1 May 2017 2 Tuesday, 2 May 2017 3 Wednesday, 3 May 2017 4 Thursday, 4 May 2017 5 Friday, 5 May 2017 6 Saturday, 6 May 2017 7 Sunday, 7 May 2017
8 Monday, 8 May 2017 9 Tuesday, 9 May 2017 10 Wednesday, 10 May 2017 11 Thursday, 11 May 2017 12 Friday, 12 May 2017 13 Saturday, 13 May 2017 14 Sunday, 14 May 2017
15 Monday, 15 May 2017 16 Tuesday, 16 May 2017 17 Wednesday, 17 May 2017 18 Thursday, 18 May 2017 19 Friday, 19 May 2017 20 Saturday, 20 May 2017 21 Sunday, 21 May 2017
22 Monday, 22 May 2017 23 Tuesday, 23 May 2017 24 Wednesday, 24 May 2017 25 Thursday, 25 May 2017 26 Friday, 26 May 2017 27 Saturday, 27 May 2017 28 Sunday, 28 May 2017
29 Monday, 29 May 2017 30 Tuesday, 30 May 2017 31 Wednesday, 31 May 2017 1 2 3 4
Jabatan Agama Islam Perak akan mengadakan Program CSR HAMMAM sempena Pemukiman Y.A.B. Menteri Besar Perak Darul Ridzuan seperti ketetapan berikut :-

Tarikh : 17/5/017 (Rabu)
Masa : 8:00 pagi hingga 1.00 tengahari
Tempat : Masjid Kg Ara Panjang, Kuala Kangsar

Aktiviti : - Gotong royong membersihkan kawasan masjid
- Pertandingan mewarna kategori 6 tahun ke bawah
- Aktiviti kanak-kanak

Semua dijemput hadir.
Show events from all categories


Paparan terbaik melalui Mozilla Firefox dan Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768 ke atas.
Laman Web ini menggunakan SUSUN ATUR RESPONSIF.

Kemaskini Terakhir : Khamis 27 Januari 2022.

Harini 88

Semalam 1510

Minggu Ini 5295

Bulan Ini 27845

Jumlah Pelawat 16580425

Test

sasasasasasasasa