• Laman Utama

Events Calendar

December,
2017
December, 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
27 28 29 30 1 Friday, 1 December 2017 2 Saturday, 2 December 2017 3 Sunday, 3 December 2017
4 Monday, 4 December 2017 5 Tuesday, 5 December 2017 6 Wednesday, 6 December 2017 7 Thursday, 7 December 2017 8 Friday, 8 December 2017 9 Saturday, 9 December 2017 10 Sunday, 10 December 2017
11 Monday, 11 December 2017 12 Tuesday, 12 December 2017 13 Wednesday, 13 December 2017 14 Thursday, 14 December 2017 15 Friday, 15 December 2017 16 Saturday, 16 December 2017 17 Sunday, 17 December 2017
18 Monday, 18 December 2017 19 Tuesday, 19 December 2017 20 Wednesday, 20 December 2017 21 Thursday, 21 December 2017 22 Friday, 22 December 2017 23 Saturday, 23 December 2017 24 Sunday, 24 December 2017
25 Monday, 25 December 2017 26 Tuesday, 26 December 2017 27 Wednesday, 27 December 2017 28 Thursday, 28 December 2017 29 Friday, 29 December 2017 30 Saturday, 30 December 2017 31 Sunday, 31 December 2017
Jabatan Agama Islam Perak akan mengadakan Program CSR HAMMAM sempena Pemukiman Y.A.B. Menteri Besar Perak Darul Ridzuan seperti ketetapan berikut :-

Tarikh : 17/5/017 (Rabu)
Masa : 8:00 pagi hingga 1.00 tengahari
Tempat : Masjid Kg Ara Panjang, Kuala Kangsar

Aktiviti : - Gotong royong membersihkan kawasan masjid
- Pertandingan mewarna kategori 6 tahun ke bawah
- Aktiviti kanak-kanak

Semua dijemput hadir.
Show events from all categories


Paparan terbaik melalui Mozilla Firefox dan Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768 ke atas.
Laman Web ini menggunakan SUSUN ATUR RESPONSIF.

Kemaskini Terakhir : Rabu 03 Ogos 2022.

Harini 131

Semalam 446

Minggu Ini 1796

Bulan Ini 6649

Jumlah Pelawat 16981093

Test

sasasasasasasasa